Кандія
 • Eng.
 • ТОВ «Кандія» є офіційним дистриб'ютором продукції для лікування геморою виробництва компанії «THD SpA»
  (м. Корреджо, Італія)

  THD – це висока якість використовуваних матеріалів, постійний технологічний і клінічний пошук, розробка і впровадження інноваційних пристроїв. Завдяки зусиллям групи дизайнерів, клініцистів і дослідників, компанія «THD SpA» займає значиму позицію серед виробників медичного обладнання для лікування колоректальних захворювань.

  Обладнання для процедури THD - новий мініінвазивний метод лікування геморою

  В Україні представлені наступні продуктові лінійки:

  Продукція пройшла сертифікацію EC та FDA.

  Продукція THD зареєстрована в МОЗ України.

  Завдяки ефективним результатами і відсутності серйозних побічних дій (у порівнянні з іншими способами хірургічного лікування геморою), метод THD отримав визнання Національного Інституту охорони здоров'я та якості медичної допомоги (Великобританія), акредитованого міжнародним науковим співтовариством.

  Метод THD – це інноваційна хірургічна процедура для лікування геморою

  THD (трансанальна гемороїдальна деартеріалізація)

  Метод THD – це інноваційна хірургічна процедура для лікування геморою.

  Головні переваги:

  Інші назви методики THD - перев'язування гемороїдальних артерій, шовне лігування, проксимальное лігування, лігування під контролем доплера.

  Процедура THD затверджена Національним Інститутом охорони здоров'я та якості медичної допомоги (NICE) і розроблена для лікування геморою щадним способом з фокусом на успішні віддалені результати. Метод THD дозволяє пацієнтам повернутися до нормального життя через 24-48 годин.

  Метод THD

  THD проводиться під регіональної анестезією (не під загальною!). В ході втручання скорочується приплив крові до гемороїдальних вузлів. Видалення тканин заднього проходу, що є причиною гострого болю після звичайної операції (гемороїдектомія), при THD відсутня.

  Для операції використовується невеликий пристрій - допплерівський датчик, який забезпечує локалізацію артерій, що живлять гемороїдальні комплекси. У даному місці накладаються шви (власне, відбувається перев'язування артерій), блокуючи приплив крові до вузлів. Завдяки цьому вузли скорочуються в обсязі і зменшуються до анатомічно нормальних розмірів. Таким чином, усуваються насамперед біль і кровотечі (спонтанні і під час дефекації), а також почуття дискомфорту в положенні сидячи, свербіж і роздратування в анальній області.

  Оскільки процедура THD проводиться в невідчутно зоні, пацієнти не відчувають ніяких швів під час або після втручання.

  Клінічні центри THD

  В Україні процедура THD проводиться в державних і приватних клініках.

  Продакт-менеджер
  Ольга Роговська
  +380 50 315 52 03


  Метод THD