Кандія
 • Eng.
 • Terumo - японська компанія широко відома по всьому світу високою якістю своєї продукції і постійними інноваційними розробками. Широка лінійка продукції для ангіографії, інтервенційної кардіології і кардіохірургії, трансфузіології, систем моніторингу стану пацієнта і лабораторної продукції відповідає найвищим стандартам і очікуванням клієнтів. З моменту свого заснування в 1921 році, Terumo постійно служить суспільству через охорону здоров'я у всьому світі.

  «Terumo Europe NV» (Бельгія) була заснована в 1971 р У той час як ряд продаваних виробів компанії виробляється безпосередньо в Японії (інтервенційні продукти) і США (кардіохірургічні продукти), частина продукції виробляється в Бельгії (шприци, голки, вакуумні пробірки, коронарні катетери та інтродьюсер) і у Великобританії.


  Напрямки:

  • Інтервенційна кардіологія
  • Ендоваскулярні втручання

  Історія компанії

  На початку 1920-х, у відповідь на брак медичного обладнання в Японії, група японських лікарів створила компанію для розробки медичного термометра.

  Ця компанія згодом стала називатися - Terumo Corporation. Вона продовжує розвиватися і в даний час займаючи своє місце серед світових лідерів в області виробів медичного призначення.

  Продакт-менеджер
  Анна Круглова
  +380 99 378 96 95

  інтервенційні системи терумо