Кандія
 • Eng.
 • THD EVOLUTION - Доплерівська система для трансанальної гемороїдальної деартеріалізація - це електронний прилад, що складається з інтегрованого високочутливого, цифрового безперервного допплерівського модуля і джерела світла, який разом з інструментом THD Basic Plus або THD Slide One, дозволяє виконувати проксимальні перев'язки кінцевих гілок верхньої ректальної артерії під контролем допплерівського зонда. Прилад укомплектований джерелом світла, пневматичною педаллю і кабелем живлення.

  THD EVOLUTION - Доплеровська система

  Це обладнання має також роз'єм для навушників і широкий екран, завдяки чому проведення операцій відбувається зручно і швидко.

  THD Basic Plus - це спеціально розроблений пристрій для безпосереднього використання в доплерівській системі для трансанальної гемороїдальної деартеріалізації ТГД EVOLUTION.

  THD Basic Plus


  THD Basic Plus - це спеціально спроектований аноскоп для удосконалення процедури THD шляхом проведення лікування при захворюванні гемороєм. Спеціальна форма інструменту дозволяє виконувати перев'язки і зменшення пролапсу за допомогою стерильного аноскопа THD SURGY MAXI, а також зменшить страждання пацієнта і скоротити час проведення операції. Пристрій ТГД Basic Plus виготовлений з прозорого медичного пластику.

  Завдяки цьому, а також при використанні оптико-волоконного освітлення через наконечник певної форми, забезпечується оптимальне освітлення операційного ділянки.

  стерильного аноскопа THD SURGY MAXI

  За допомогою цього пристрою підтримку правильного розтягування тканин в порожнині анального каналу при виконанні операції. Він також має окремі отвори для розміщенні голкотримача ТГД і наконечника оптико-волоконного кабелю. Доплерівський зонд, який йде в комплектації до пристрою THD Basic Plus, підключається до апарата і контактує зі слизовою заднього проходу з метою точної локалізації гемороїдальних артерій з їх подальшою перев'язкою.